Rubriky

· Články
Omluva, kterou už jste stokrát vidě›li PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 19 Únor 2009 20:48
A jak že bude znít? No přece, omlouvám se, že poslední dobou stránky zanedbávám... Nedá se svítit. Je to sice evergreen všech neúspešných nedotažených a tlejících blogů a stránek vůbec, ale v mém případě› je ta omluva bohužel skutečně› na místě›. A důvod? No, je stejně› trapný jako omluva. Nemám čas. :( Ne, že by se nedě›lo nic zajímavého, s ěím bych se rád svě›řil a ne, že bych byl líný psát. Ale jednoduše nemám čas. Drahocené vteřiny minuty a všechny ostatní časové jednotky, které si dovedete představit, trávím buč studiem nebo prací. Při všem mém grafomanství nejsem schopen přijít večer domů z televize nebo jindy z divadla, kde pracuji, a začít ně›co smolit jen tak pro zábavu. Takže vlastně› to s tou leností neberte úplně› vážně›. 

Ptám se sám sebe, jestli se to změ›ní? A sám si i odpovídám. Ano jistě›. Přijde den... a ten den je blízko, kdy se budu nudit. Když teč na to vzpomínám, vlastně› jsem se nudíval docela rád. Už se na to t웹ím. 

Tolik snad k omluvě›. Prozatím slibuji jen, že se pokusím nezanedbávat alespoň to nejsnazší, ěím můžu držet stránky tak trošku aktuální, a to jsou Dary internetu. Studna zábavných obrázků a tak dále určitě› v blízké budoucnosti nevysche:) Jo, a abych nezapomně›l. To Bio taky jednou vyplním. A ořežu si tužky. A napéu dopis. A vrátím knížky do knihovny. A udě›lám zkoušku z Etiky. A nechám si patentovat popelník s úzkým žlábkém na slim cigarety. A ostříhám si nehty na nohou. A  vůbec udě›lám všechny vě›ci, které už asi tak půl roku odkládám.

Mezi současností a důchodem, kdy se k tomu dostanu, vám přeji šťastné svátky nebo kýho čerta se teč v tom roce nacházíme. 

..Haj hou..

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Únor 2009 20:52 Přečteno: 3225 krát
 

Váš komentář


Security code
Jiný obrázek

Poslední komentáře

 • Vlastníci českých médií

  Helena 13.11.2015 13:12
  já za tyhle informace taky děkuju...veřejn oprávní TV taky někdo ...

  Číst dále...

   
 • Na stará kolena

  Helena 13.11.2015 12:49
  to je teda síla!!! uplně se tak vidim :-(

  Číst dále...

   
 • Dokola

  Helena 13.11.2015 12:46
  moooc hezká básnička, hlavně ten začátek!

  Číst dále...