Rubriky

· Články
Vyzkoušel jsem I-Doser PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 28 Červen 2008 13:09
 • Co to I-Doser vlastně› je?
travaI-Doser je zjednodušeně› řešeno softwareová droga. Jen pomocí sluchátek vás údajně› dokáže dostat do stavu, jako byste si vzali LSD, opium, kokain prožívali orgasmus či použili jakoukoli jinou drogu, kterou má I-Doser ve své široké nabídce. 
 • Jak to funguje?
I-Doser obsahuje knihovnu nahrávek simulujících mozkové vlny, které vás po ně›jaké době› poslouchání stimulují do stavů připomínajících pocity po užití různých drog. V nabídce ale nejsou jen drogy. Můžete se nechat uklidnit, navodit si dobrou náladu či zažít "dotek Boha".
Jednoduše si tedy vyberete drogu, kterou chcete užít (v nabídce je jich mnoho desítek), nasadíte sluchátka, lehnete si, zavřete oči, zaposloucháte se a hypnóza může začít.
 • A jak to skutečně› funguje?
Když jsem včera tento zázračný program stahoval, t웹il se, co to se mnou udě›lá. Instalace probě›hla naprosto bez problémů a program se spustil. Zkusil jsem tedy naloadovat drogu, jíž jsem se chystal vyzkoušet. Nechtě›l jsem nic složitého ani nic, co bych nemě›l s čím porovnat, tak jsem si vybral dózičku nadepsanou Orgasmus. Avšak ouha. Program na mě› vyplivnul ně›jakou divnou chybovou hlášku - prej: "error 77". Nelenil jsem tedy a chybku vygooglil. ؘešení bylo více než snadné. Stačilo soubor drogy (.drg), ve kterém je ona kouzelná nahrávka schovaná, zkouknout ve vlastnostech a zrušit nastavení "jen pro čtení". Na druhý pokus už se droga načetla, tak jak mě›la. Vzal jsem tedy notebook, svá slepovaná sluchátka a šel si s tím vším lehnout na gauč. Zatáhl jsem ještě› závě›sy, abych dosáhl co nejklidně›jší atmosféry, a pustil si do uší ten rachot.
Zpočátku mi ten zvláštní šum opravdu nepřišel jako ně›co, u čeho by se dalo relaxovat. Po pár minutách jsem v ně›m však našel určitý rytmus a začal se pomalu ale jist웠propadat do matrací pode mnou. Z ničeho nic jsem si uvě›domil, že ač mám zavřené oči vidím před sebou bílo. Moje zorničky lítaly ze strany na stranu jako splašené a mé tě›lo začal ovládal zvláštní pocit. Nebylo to přímo vzrušení, ale bylo to ně›co velmi podobného. Srdce mi bušilo o sto šest, až jsem se bál, jestli pokus radši nepřerušit. Když jsem sebou začal mírně› škubat, už jsem se opravdu lekl a na chvilku otevřel oči. Všechno opadlo. Podíval jsem se jak jsem daleko ve své dávce a s překvapením zjistil, že jsem odposlouchal teprve ně›jakých 10% celé nahrávky. Uklidnil jsem se a pokračoval.
Tentokrát už mi trvalo mnohem déle, než jsem začal ně›co cítit a to ně›co bylo i mnohem slabší. Když už jsem konečně› vidě›l zase ono bílo, zarachotil v zámku od bytu klíč. Pro tentokrát utrum. Přišli rodiče a to se pokračovat rozhodně› nedalo. Sklapl jsem notebook a umínil si, že pokus zopakuji večer až půjdu spát.
Celý den jsem se t웹il až si večer lehnu a zopakuji si celý pokus. Nabil jsem pořádně› noťas, uvelebil se a začal poslouchat. Nevím proč, ale od té doby, co jsem předtím otevřel oči, jsem se už nedokázal tak správně› uvolnit. Přesto jsem asi po patnácti minutách začal cítit opě›t ten zvláštní pocit. Bylo to vzrušení, jen jako když odjinud než obvykle. Potom se ale moje stavy začaly pomě›rně› rychle střídat. V jednu chvíli jakékoli vzrušení opadlo a já mě›l pocit, že se houpu v houpací síti. Na to jsem se zase točil dokola jako na kolotoči a nakonec jsem mě›l pocit, že mám alespoň tunové ruce. To všechno mohlo trvat tak půl hodiny. Z padesátiminutové dávky zbývalo ještě› dvacetkrát šedesát vteřin. Ta poslední fáze však stála za to. Navrátil se onen pocit vzrušení a já začal zhluboka dýchat. Se zrychlujícím se rytmem toho zvuku, který ne že mi teď hrál do uší, ale on mě› celého obklopoval, jsem začal cítit i já jak všechny pocity sílí. Pak se mi začala klepat ruka. Pravá ruka mi tancovala jako bych opravoval pojistky. Mě›l jsem sto chutí toho nechat, ale dokázal jsem zůstat v klidu. Pak jsem začal mrkat. To mě› vydě›silo a taky to bylo dost nepříjemné. Uvě›domil jsem si, že musím vypadat, jako bych mě›l záchvat padoucnice. Hrozně› mě› rušilo vě›domí, že vedle sedí sestra u počítače a může kdykoli přijít. I když byla potichu, stejn웠jsem slyšel jak ně›co datluje do klávesnice. To už jsem škubal pánví jak sousedovic nadržený jezevěík. I když to tak nevypadá, stále jsem mě›l všechno pod kontrolou, vnímal jsem sebe a mohl jsem kdykoli svoje pohyby ovládnout. Chtě›l jsem ale vydržet až do konce. Pak se zvuky zmírnily. Už jsem se netářsl a přemýšlel jsem o tom, co jsem právě› zažil. Orgasmus to rozhodně› nebyl. T웾ko říct, jestli to vůbec bylo příjemné. Chvilkama ano, ale to jsem se vě›tšinou přece jen podvě›domě› držel zpátky. Možná, že kdybych se neovládal a kdyby mě› nerušila sestra.. Bůh ví kam by to došlo.
Upřímně› řečeno jsem rád, že jsem to zkusil, ale ještě› se pořádně› rozmyslím, jestli to ně›kdy zopakuji. Minimálně› co se týče dávky s názvem Orgasmus. Asi podlehnu zvě›davosti a vyzkouším ještě› drogu na uklidně›ní a drogu, co vás rozesmě›je. Rozhodně› mě› ale nikdo nepřinutí pustit si do uší ně›jaké halucinace, heroin nebo ně›co takového. Nejvíc bych se ale bál takzvaného "dotyku Boha", který má mít údajně› ze všech dávek nejpůsobivě›jší účinky a to u každého jedince zcela jiné. V kostce: Ně›kdo zažije dotek dobra a ně›kdo dotek zla. Toho bych se asi bál.
Se všemi dalšími zážitky s I-Doserem se vám samozřejmě› budu i nadále svě›řovat.
 • Pár užitečných odkazů:
Domovská stránka I-Doseru
česká stránka o I-Doseru
Videa lidí pod vlivem I-Doseru
Tohle Vás taky zmaluje
Aktualizováno Pátek, 09 Únor 2018 16:15 Přečteno: 2497 krát
 

Comments   

 
0 #11 health 2015-09-29 12:01
Článek není špatný. Příjdu sem časteji
 
 
0 #10 Dethy 2014-01-11 21:25
Já měl dotyk boha předevčírem. No tem šum jsem myslel že mi nic neudělá. Pak to začlo brát na síle, a ten šum byl čímdál hlasitější.. měl jsem takovej divnej pocit, a chtěl jsem otevřít oči. Ale nemohl jsem otevřít vůbec oči, a nešlo mi ani se vůbec pohnout. Trvalo to něco před 10 minut, a mě to přišlo že to bylo tak půl hodiny. Chtěl jsem říct kámošoj ať to vypne, ale vůbec to nešlo :D bylo to takové zvláštní no. Ke konci to pak, začlo zase slábnout, a mě začlo brnět celé tělo, a potom tak 20 minut jsem nemohl se pořádně hýbat :D bylo to zvláštní :) etě jednou jsem si dal Afriku, a měl jsem pocit že jedu na horách na snowboardu, a výhejbám se kamenům, a jak jsem se vyhejbal, tak semnou culako tělo podle toho :D pak se změnil rytmus těch vln, a já se objevil na kole, a sjížděl downhill :D :D prsotě sranda :D Už jsem vyzkoušel Lsd, houby, trávu, kokain, herák, orgasmus, afriku, dotyk boha, a vše na mě působilo :)
 
 
-1 #9 Chaťa 2014-01-06 15:28
Právě jsem zkoušel Hand of god (Ruka boží)
a musím říct pořádně nevím co to bylo. Bylo to divný měl jsem pocit jako bych se procházel v létě v pšeničném poli. Přišlo mi že to jako 5 minut a najednou se probudím a zjistím že mam dvě minuty do konce 30 minutové nahrávky. Co jiného můžu říct. Bylo to zvláštní.
 
 
+1 #8 Robert 2014-01-05 15:36
Našel by se tu někdo kdo by pokecal a poradil ohledně I-doser ? Díky email: nebo FB:Robert Beck
 
 
+1 #7 anonym 2014-01-05 13:23
stáhněte si bittorrent jinak i-doser vám nepůjde stáhnout
 
 
0 #6 anonym 2014-01-05 13:21
tady máte i-doser premium: http://thepiratebay.se/torrent/6491308/I-Doser_V5_Premium___all_Doses

musíte kliknout na ''get this torrent''.
a když nemáte bitTorrent tak si ho STÁHNĚTE!!! http://www.slunecnice.cz/sw/bittorrent/
 
 
+1 #5 nikola 2014-01-03 13:25
Chtela jsem se zeptat, kde se to da stahnout?
 
 
+1 #4 Bára 2013-08-12 04:07
Zkoušely jsme to s kámoškama Nitrous (na smích) chovala se jak zhulená sežrala mravence a prostě hrůza :DDDD nehorázný výtlemy no tvl smála se přes 1-2 hodiny :D
je to super dnes jdeme znova ale ne jenom jedna ale všechny 3 :D (y)
neví někdo jak funguje ta maruhuana? :D
 
 
-1 #3 Martin 2013-07-16 22:17
zkuste ulozto.cz
 
 
0 #2 kachen 2013-07-05 17:12
kde bych si mohla stáhnout i-doser zadarmo hlavně aby tam bylo to na smích
 

You have no rights to post comments

Poslední komentáře

 • Návod: Jak stahovat z videotéky ČT

  Martin 17.08.2018 21:01
  Problém je na základě mého requestu komunitou na GitHubu vyřešen a ...

  Číst dále...

   
 • Návod: Jak stahovat z videotéky ČT

  Martin 17.07.2018 23:35
  Založil jsem k tomu vlákno ...

  Číst dále...

   
 • Návod: Jak stahovat z videotéky ČT

  Martin 17.07.2018 23:16
  Máte pravdu.. Ale zdá se, že to není poprvé, co to najednou přestalo fungovat ...

  Číst dále...