Rubriky

· Články
Botky letošního léta PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 20 Červenec 2008 13:13


botkyUž jste je určitě› také vidě›li. Odporné gumové dřeváky všech možných barev od růžové až po maskáěovou nebo duhovou. Hyzdiče dobrého vkusu všech slušných lidí, všech barevně› citlivých lidí, všech lidí, kteří nosí na nohou normální boty a vůbec všech lidí, kteří mají nohy. Nejhorším zážitkem je ovšem potkat celou rodinku obutou do "žvýkaček", jak si netuše, že každým krokem ničí všem ostatním botám dobrou pově›st, vykračuje a nabádá k podobnému neuváženému nákupu podobně› nepochopitelně› neuvažující "nosím ponožky do sandálů" lidi.

 

Nejstrašidelně›jší na aktuálním trháku českých tržnic však nejsou samotné boty a jejich zrůdnost. Nejstrašidelně›jší je to, kolik z nás je doopravdy nosí. Jsou nás tisíce. Začnou se češi co nevidě›t oblékat jako marťani? V čem je kouzlo prodejnosti zrovna tě›hle bot? Vždyť na tržnici je k dostání tolik jiných podobně› šílených výtvorů zhoubovaných designérů z ěŒínské lidové republiky. Která mocnost, která korporace, které náboženství nebo prostě› doprdele kdo vnutil celým šikům obyčejných českých bambulů tolik přéerných bot? Továrna na zpracování recyklovaných kondomů?

Bylo by jistě› užitečné sociologicky prozkoumat, co konkrétně› mají společného všichni ti, kteří bez uzardě›ní po mě›stě› chodí v botičkách, jež by s odřenýma podrážkama prošly možná jako obuv na koupání v moři, a následně› se pokusit tento prvek demence z naší společnosti chirurgicky odstranit. Apeluji na vás! Nenoste je! Gumové boty poškozují sperma, ohrožují tě›hotenství, způsobují rakovinu očí a vůbec ničí zdraví vám i lidem ve vašem okolí!

Aktualizováno Úterý, 06 Listopad 2012 09:24 Přečteno: 4103 krát
 

You have no rights to post comments

Poslední komentáře

 • Návod: Jak stahovat z videotéky ČT

  Martin 17.08.2018 21:01
  Problém je na základě mého requestu komunitou na GitHubu vyřešen a ...

  Číst dále...

   
 • Návod: Jak stahovat z videotéky ČT

  Martin 17.07.2018 23:35
  Založil jsem k tomu vlákno ...

  Číst dále...

   
 • Návod: Jak stahovat z videotéky ČT

  Martin 17.07.2018 23:16
  Máte pravdu.. Ale zdá se, že to není poprvé, co to najednou přestalo fungovat ...

  Číst dále...